logo5

دوره آموزشی جامع بورس پولساز

پس از آموزش ابتدایی دوره ی بورس و اشنایی با برخی مباحث مهم برای فعالیت حرفه ای و پر بازده ، دیدن دوره ی بورس پولساز جزو واجباته.

در این دوره انواع اندیکاتور ها رو یاد میگیری و در نهایت یاد میگیری که چطوری استراتژی شخصی برای خودت داشته باشی و بتونی توی بورس با ریسک خیلی کم درامد زایی داشته باشی.

نکات مهم قبل از خرید دوره بورس پولساز

  1. دوره به صورت آنلاین است و فیلم های آن به صورت دائمی در پروفایل شما قرار دارد.

  2. لازم به ذکر است ویدئو ها همیشه در حال بروزرسانی هستند و هر بروزرسانی در پنل کاربری شما قرار میگیرد.

  3. هرگونه فروش و یا واگذاری دوره به اشخاص دیگر پیگرد قانونی دارد و این دوره صرفا ویژه شخص شما تهیه شده است.

  4. با خرید این دوره تمام استراتژی های جدید و آپدیت شده در پنل کاربری شما به صورت کاملا رایگان قرار میگیرد. (بنابراین شما نیازی به ثبت نام دوباره برای استفاده از استراتژی جدید ندارید!)

  5. این استراتژی ها توسط امیرحسین احمدی فر در طی سال ها تجربه در بازار بورس بدست آمده و نظیرش را جایی مشاهده نمیکنید!

  6. پس از ثبت نام دوره بورس پولساز هزینه دوره به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست؛ بنابراین قبل از خرید کاملا شرایط دوره را مطالعه کنید. در صورت هرگونه بی احترامی دوره آموزشی خریداری شده از شما سلب میگردد.

درباره مدرس دوره

بازارهای مالی آمیخته با ریسک ولی همراه با لذت است. اگر بتونی توی این مسیر لذتبخش، ریسک کنی میتونی درامد خیلی خوبی داشته باشی.

من امیرحسین احمدی فر فارغ التحصیل برق امیرکبیر در مسیر دانشجویی بودم که با بازارهای مالی آشنا شدم و فهمیدم که از جهت شخصیتی و روحی بسیار این بازارها به من حس خوبی میده.

پا تو این مسیر گذاشتم و خیلیارو که تجربه خوبی از بازارهای مالی نداشتند به درآمد رسوندم.

نحوه شرکت در دوره

ابتدا از لینک های ثبت نام در دوره اقدام به خرید دوره نمایید. پس از ثبت نام در دوره و تایید نهایی، از قسمت حساب یا پنل کاربری (از منو یا آیکون آدمک)، وارد پروفایل خود شوید. سپس در قسمت دوره های خریداری شده، میتوانید دوره بورس پولساز را مشاهده نمایید. وارد دوره شده و پس از توضیحات در بخش محتوای آموزشی میتوانید تمامی موارد مربوط به دوره را دانلود نمایید. در صورت وجود مشکل در هر بخش، میتوانید از طریق پشتیبانی با ما در تماس باشید.

قیمت دوره

قیمت این دوره 2.600.000 تومان می باشد اما شما می توانید با 60٪ تخفیف ویژه، بورس پولساز را فقط با 960.000 تومان تهیه نمایید.